Home » O firmie

O firmie

Od 2003 r. zajmujemy się wszelkimi działaniami związanymi z systemami zarządzania. Nasze usługi skierowane są do mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, praktycznie ze wszystkich branż przemysłowych i usługowych, do jednostek samorządu terytorialnego, szpitali, publicznych i niepublicznych jednostek medycznych, jak również do organizacji pozarządowych.

Dlaczego warto z nami współpracować:

z powodzeniem wdrażamy najpopularniejsze systemy zarządzania tj. wymagania norm ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 27001 lub ISO 45001, oferujemy także mniej rozpowszechnione i bardziej wymagające systemy zarządzania, między innymi ISO 22000, HACCP, ISO 3834, GMP, ZKP, AQAP, WSK i inne.

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w zakresie systemów zarządzania. Oferujemy zarówno szkolenia ogólne z wymagań norm lub standardów oraz szkolenia dostosowane do branży i specyfiki działalności naszych Klientów.

– mocną stroną naszej firmy jest wysoko wyspecjalizowany zespół współpracowników z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego Klienta i stosowanie kreatywnych rozwiązań dostosowanych do wymagań dowolnej organizacji

– współpracujemy z wieloma jednostkami certyfikującymi (SGS Polska, GCS Polska, DQS Polska, Centrum Certyfikacji Jakości, BSI Polska, Polski Rejestr Statków, DNV Polska i innymi), co pozwala na przygotowanie firmy do certyfikacji na najwyższym poziomie.

– firma była akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej PHARE 2002 Wstęp do Jakości, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, oraz usług doradczych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw Działanie 2.1. Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw.

Ponadto realizowaliśmy jako lider lub partner 3 duże projekty szkoleniowe i doradcze w latach 2007-2013 z programu “Kapitał ludzki PO KL” dzięki, którym ponad 70 firm wdrożyło i certyfikowało wybrane przez siebie systemy zarządzania oraz przeszkoliło ponad 1000 pracowników.

Potwierdzeniem jakości naszych usług są klienci, którzy do tej pory nam zaufali, często wielokrotnie korzystając z naszych różnorodnych usług.

Dzięki naszemu wsparciu z powodzeniem wdrożą i certyfikują Państwo system zarządzania w swoim przedsiębiorstwie.

Zapraszamy do współpracy!